Сковорідка Edenberg EB-3432 22 см
Фото 5 |
Edenberg EB-3432 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3432 22 см
Усі ціни 9 →EDENBERG EB-3432 | 548 грн. |
Сковорода з високими бортами 22 см Edenberg гранітне покриття (EB-3432) | 575 грн. |
Сковорода з гранітним антипригарним покриттям 22 см Edenberg EB-3432 | 555 грн. |
Сковорода універсальна Edenberg EB-3432 22 см | 573 грн. |
Сковорода з тришаровим гранітним покриттям Edenberg 22 см (EB-3432) | 523 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Edenberg EB-3432
Ціни на Edenberg EB-3432 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3431 20 см | від 425 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-3432 22 см | від 434 грн. | 9 пропозицій | ||
Edenberg EB-3433 24 см | від 515 грн. | 10 пропозицій | ||
Edenberg EB-3434 26 см | від 534 грн. | 12 пропозицій | ||
Edenberg EB-3435 28 см | від 581 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →