Сковорідка Edenberg EB-7512 27 см чорний
Фото 4 |
Edenberg EB-7512 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-7512 27 см чорний
Сковорода порційна для оладок млинців Edenberg EB-7512 з мармуровим покрит | 962 грн. |
Сковорода для оладок та вафель 27 см із мармуровим антипригарним покриттям | 665 грн. |
Сковорода для оладок млинців 27см із мармуровим антипригарним покриттям Ed | 668 грн. |
Сковорода для оладок 27см EB-7512 | 660 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →