Жаровня Edenberg EB-14991 20 см
Фото 8 |
Edenberg EB-14991 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-14991 20 см
Усі ціни 7 →Cотейник Edenberg 20см з мармуровим покриттям (EB-14991) | 325 грн. |
Сковорода-сотейник з двома короткими ручками 20 см 1.2 л Edenberg EB-14991 | 483 грн. |
Сковорода-сотейник Edenberg з кришкою з антипригарним мармуровим покриттям | 340 грн. |
Сотейник Edenberg EB-14991 20 см | 289 грн. |
Сотейник 20 см Edenberg EB-14991 | 430 грн. |
Сотейник Edenberg 20 см алюмінієвий з антипригарним мармуровим покриттям з | 610 грн. |
Сковорода-сотейник Edenberg з кришкою з антипригарним мармуровим покриттям | 245 грн. |
Модификації Edenberg EB-14991
Ціни на Edenberg EB-14991 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-14991 20 см | від 245 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-14992 22 см | від 305 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-14993 24 см | від 365 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-14994 26 см | від 425 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-14995 28 см | від 465 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →