Сковорідка для млинців Edenberg EB-3391 20 см
Фото 3 |
Edenberg EB-3391 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3391 20 см
Усі ціни 13 →Сковорода для млинців Edenberg EB-3391 20 см | 549 грн. |
Cковорода для млинців Edenberg EB-3391 з тефлоновим покриттям 20 см | 630 грн. |
Сковорода для млинців Edenberg 20 см із гранітним покриттям (EB-3391) | 520 грн. |
Сковорода для млинців з литого алюмінію з гранітним покриттям антипригарни | 549 грн. |
Сковорода для млинців Edenberg EB-3391 20 см | 522 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3391
Ціни на Edenberg EB-3391 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3391 20 см | від 440 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-3392 24 см | від 621 грн. | 3 пропозиції | ||
Edenberg EB-3393 28 см | від 555 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →