Жаровня Edenberg EB-14992 22 см
Фото 8 |
Edenberg EB-14992 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-14992 22 см
Усі ціни 7 →Cотейник з кришкою Edenberg 22см з мармуровим покриттям (EB-14992) | 399 грн. |
Сковорода-сотейник із двома короткими ручками 22 см 1.3 л Edenberg EB-1499 | 452 грн. |
Сотейник Edenberg EB-14992 22 см | 361 грн. |
Сковорода з мармуровим покриттям 1.3л 22см Edenberg EB-14992 | 375 грн. |
Сковорода з кришкою 22 см та мармуровим антипригарним покриттям Edenberg E | 611 грн. |
Сотейник Edenberg 22 см алюмінієвий з антипригарним мармуровим покриттям з | 649 грн. |
Сковорода-сотейник Edenberg з кришкою з антипригарним мармуровим покриттям | 305 грн. |
Модификації Edenberg EB-14992
Ціни на Edenberg EB-14992 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-14991 20 см | від 245 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-14992 22 см | від 305 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-14993 24 см | від 365 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-14994 26 см | від 425 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-14995 28 см | від 465 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →