Сковорідка для млинців Edenberg EB-3384 20 см
Фото 10 |
Edenberg EB-3384 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3384 20 см
Усі ціни 11 →Сковорідка для млинців EDENBERG 200мм мрамур EB-3384 | 235 грн. |
Сковорода для млинців з мармуровим покриттям антипригарним 20 см Edenberg | 296 грн. |
Сковорода для млинців Edenberg EB-3384 20 см | 249 грн. |
Сковорода для млинців Edenberg EB-3384 20 см | 234 грн. |
Сковорода для млинців 20 см Edenberg EB-3384 | 204 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3384
Ціни на Edenberg EB-3384 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3384 20 см | від 190 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-3385 22 см | від 205 грн. | 15 пропозицій | ||
Edenberg EB-3386 24 см | від 267 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →