Сковорідка Edenberg EB-3439 26 см
Edenberg EB-3439 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3439 26 см
Усі ціни 11 →EDENBERG EB-3439 | 824 грн. |
Сковорода гранітна з кришкою Edenberg EB-3439 26 см | 765 грн. |
Сковорода гранітна з кришкою Edenberg EB-3439 26 см | 990 грн. |
Сковорода з кришкою з гранітним покриттям з гранітним антипригарним покрит | 810 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Edenberg EB-3439 26 см | 861 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3439
Ціни на Edenberg EB-3439 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3437 22 см | від 575 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-3439 26 см | від 695 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-3438 28 см | від 594 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →