Жаровня Edenberg EB-14995 28 см
Фото 8 |
Edenberg EB-14995 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-14995 28 см
Усі ціни 8 →Сковорода EDENBERG EB-14995 (28 см) Чорний | 627 грн. |
Cотейник Edenberg 28 см з мармуровим покриттям та кришкою (EB-14995) | 540 грн. |
Сковорода EDENBERG EB-14995 (28 см) 2,6 л | 613 грн. |
Сковорода EDENBERG EB-14995 (28 см) з кришкою | 613 грн. |
Сотейник 28 см Edenberg EB-14995 | 643 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Edenberg EB-14995
Ціни на Edenberg EB-14995 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-14991 20 см | від 245 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-14992 22 см | від 305 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-14993 24 см | від 365 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-14994 26 см | від 425 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-14995 28 см | від 465 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →