Висоторіз Einhell GC-LC 18/20 Li T Solo (3410581)
Відео 1Фото 6 |
Einhell GC-LC 18/20 Li T Solo |
|
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell GC-LC 18/20 Li T Solo
Усі ціни 22 →Висоторіз ланцюговий акумуляторний Einhell GC-LC 18/20 Li T-Solo без АКБ т | 5 023 грн. |
EINHELL GC-LC 18/20 Li T-Solo (3410581) | 5 023 грн. |
Пила ланцюгова телескопічна Einhell Classic GC-LC 18/20 LI T-Solo (3410581 | 5 023 грн. |
EINHELL GC-LC 18/20 Li T-Solo (3410581) | 5 023 грн. |
Ланцюгова пила Einhell висоторіз GC-LC 18/20 Li T-Solo, шина 20 см, 18В, 1 | 5 242 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →