Висоторіз Einhell GC-HH 9046 (3403880)
Фото 7 |
Einhell GC-HH 9046 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell GC-HH 9046
Усі ціни 12 →Кущоріз телескопічний Einhell GC-HH 9046 | 5 424 грн. |
Кущоріз телескопічний Einhell GC-HH 9046, 900Вт (3403880) 3403880 | 5 424 грн. |
Кущоріз телескопічний EINHELL GC-HH 9046, 900Вт (3403880) | 5 424 грн. |
Кущоріз Einhell телескопічний GC-HH 9046, 900Вт, 460мм, крок 20мм, штанга | 5 342 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →