Кондиціонер Electrolux Comfort 600 EXP26U339CW 18 м² (950 011 600)
Відео 3Фото 11 |
Electrolux Comfort 600 EXP26U339CW 18 м²
18 м²36 м²
Тип:мобільний, переносний
Рекомендована площа:18 м²
Споживання:1000/- Вт
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Comfort 600 EXP26U339CW
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux Comfort 600 EXP26U339CW 18 м²
Electrolux EXP26U339CW | 25 501 грн. |
Мобільний кондиціонер Electrolux EXP26U339CW | 25 498 грн. |
Electrolux Comfort 600 BTU 9000 EXP26U339CW | 22 400 грн. |
Electrolux Comfort 600 BTU 9000 EXP26U339CW | 22 960 грн. |
Мобильный кондиционер Electrolux EXP26U339CW | 25 504 грн. |
Відеоогляди
Модификації Electrolux Comfort 600 EXP26U339CW
Ціни на Electrolux Comfort 600 EXP26U339CW |
---|---|---|---|---|
Electrolux Comfort 600 EXP26U339CW 18 м² | від 22 400 грн. | 5 пропозицій | ||
Electrolux Comfort 600 EXP34U339CW 36 м² | від 24 520 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →