Кондиціонер Electrolux EACS-12HO2/N3 32 м²
Electrolux EACS-12HO2/N3 32 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:32 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:998/885 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики EACS-12HO2/N3
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EACS-12HO2/N3 32 м²
Кондиціонер Electrolux EACS-12HO2/N3 | 10 200 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS-12HO2/N3 | 9 156 грн. |
Кондиціонер Electrolux Orlando EACS-12HO2/N3 | 10 204 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS-12HO2/N3 | 10 202 грн. |
Настінний кондиціонер Electrolux Orlando EACS-12HO2/N3 | 12 920 грн. |
Модификації Electrolux EACS-12HO2/N3
Ціни на Electrolux EACS-12HO2/N3 |
---|---|---|---|---|
Electrolux EACS-07HO2/N3 21 м² | від 7 524 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux EACS-09HO2/N3 25 м² | від 8 146 грн. | 5 пропозицій | ||
Electrolux EACS-12HO2/N3 32 м² | від 9 156 грн. | 5 пропозицій | ||
Electrolux EACS-18HO2/N3 53 м² | від 16 499 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux EACS-24HO2/N3 62 м² | від 19 646 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →