Кондиціонер Electrolux EACS-09HLO/N3 26 м²
Electrolux EACS-09HLO/N3 26 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:26 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:820/770 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики EACS-09HLO/N3
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EACS-09HLO/N3 26 м²
Кондиціонер Electrolux EACS-09HLO/N3 | 8 270 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS-09HLO/N3 | 7 566 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS-09HLO/N3 | 8 275 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS-09HLO/N3 | 8 292 грн. |
Модификації Electrolux EACS-09HLO/N3
Ціни на Electrolux EACS-09HLO/N3 |
---|---|---|---|---|
Electrolux EACS-07HLO/N3 21 м² | від 7 770 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux EACS-09HLO/N3 26 м² | від 7 566 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux EACS-12HLO/N3 33 м² | від 8 555 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux EACS-18HLO/N3 52 м² | від 13 240 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrolux EACS-24HLO/N3 70 м² | від 16 812 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →