Кондиціонер Electrolux EACS/I-09HP/N3 26 м²
Універсальний інверторний побутовий кондиціонер середнього класу у вигляді класичної спліт-системи для настінного монтажу. Є однією з молодших моделей сімейства Portofino DC Inverter, продукти якого обладнані багатоступінчастою системою очищення повітря з технологією Silver Ion. Відрізняється фірмовим елегантним зовнішнім дизайном внутрішнього блоку з прихованим LED-дисплеєм і високою економічністю.
Повноцінно адаптований для ефективної роботи на обігрів у вітчизняних кліматичних умовах (режим теплового насоса зберігають ефективність при температурах до -15 °C). Кондиціонер Electrolux EACS / I-09hp/N3 може працювати в режимах охолодження, нагрівання, осушення і циркуляції (до 560 м³ / хв). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для обслуговування житлових і офісних приміщень площею до 26 м².
Надійний інверторний компресор з системою мікропроцесорного управління забезпечує кондиціонеру цієї моделі енергоефективність класу А і гарантує точну підтримку цільової температури. Завдяки тихому нічному режиму, може працювати з мінімальним рівнем шуму 23 дБ, що важливо в разі установки в житлових приміщеннях або спальнях. Для ретельно очищення повітря, що пропускається, оснащений ефективною системою фільтрів, що забезпечують механічну, каталітичну, сорбційну і антибактеріальну очистку.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux EACS/I-09HP/N3 26 м²
Кондиціонер Electrolux EACS/I-09HP/N3 | 10 720 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS/I-09HP/N3 | 10 716 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS/I-09HP/N3 | 10 725 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS/I-09HP/N3 | 10 722 грн. |
- Антикліщове фільтр
Модификації Electrolux EACS/I-09HP/N3
Ціни на Electrolux EACS/I-09HP/N3 |
---|---|---|---|---|
Electrolux EACS/I-09HP/N3 26 м² | від 10 716 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux EACS/I-12HP/N3 36 м² | від 12 212 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux EACS/I-18HP/N3 53 м² | від 17 695 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrolux EACS/I-24HP/N3 65 м² | від 22 980 грн. | 3 пропозиції |