Кондиціонер Electrolux Monaco EACS/I-07HM/N3 22 м²
Відео 8 |
Доступний, універсальний і тихий побутової інверторний кондиціонер у форматі настінної спліт-системи з наочним LED-дисплей на внутрішньому блоці. Здатний обслуговувати житлові та офісні приміщення площею до 22 м². Є молодшою моделлю популярного сімейства MONACO DC Inverter, продукти якого відрізняються вражаючою енергоефективністю і фірмової багатоступеневою системою очищення повітря.
Зовнішній блок пристрою повноцінно адаптований для роботи на обігрів в європейських кліматичних умовах (ефективність режиму зберігається при температурах зовнішнього повітря до -15 °C). Крім охолодження/нагріву, кондиціонер Electrolux Monaco EACS/I-07HM/N3 здатний працювати в режимі осушення (до 1,5 л/год) і циркуляції (фільтрації пропускається повітря) з продуктивністю до 600 м³/год.
Обладнаний надійним і економічним інверторним DC-компресором з системою цифрового управління, що забезпечує відмінну енергоефективність класу А+ і здатність підтримувати задану температуру з високою точністю. Шестиступінчаста система очищення повітря складається з набору комбінованих фільтрів. До його складу входять механічний, катехиновий, біологічний антибактеріальний, фотокаталітичний і антикліщове фільтри. Також варто згадати низький рівень шуму 23 дБ в тихому режимі), який дозволяє встановлювати цю модель в спальнях.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux Monaco EACS/I-07HM/N3 22 м²
Кондиціонер Electrolux EACS/I-07HM/N3 MONACO DC INVERTER | 12 140 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS/I-07HM/N3 | 9 945 грн. |
Кондиціонер Electrolux Monaco EACS/I-07HM/N315Y | 12 142 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS/I-07HM/N3 | 12 143 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS/I-07HM/N3 Monaco Super DC Inverter | 13 499 грн. |
8 1 3 5 |
Купив цю модель для нової квартири загальною площею 72 квадрати. Повісили в холі, практично біля вхідних дверей і планування квартири таке, що це оптимальне місце для розподілу холодного повітря по всій квартирі. Виходить, що у всіх кімнатах і кухні виходить приємна прохолода, а весь негатив у вигляді крижаного вітерця залишається в холі. Швидкість охолодження квартири вражає. Наче включив зовсім недавно, а вже прохолода всюди. Дуже потужний потік повітря у турборежимі. Дує так, що в хол вийти страшно))) Ну і холодить у турборежимі чудово. Корисний режим осушення повітря. Мій будинок стоїть неподалік берега річки і підвищена вологість у вуличному повітрі буває дуже часто. Особливо неприємна вона восени чи ранньою весною. Але цей кондиціонер легко та швидко вирішує таку проблему. Я й раніше знав, що кондиціонери сушать повітря, але те, що вони можуть робити, не змінюючи температуру в квартирі, для мене приємна новина. Гріє не гірше, ніж охолоджує. Особливо це приємно восени, коли центральне опалення ще не включили, але холод, бруд і сльота вже псують чисте взуття та настрій. Сухе приємне тепло розходиться по всіх кімнатах буквально за 10-15 хвилин. Зручний пульт. Хоча через його універсальність на ньому виходить багато кнопок, що не використовуються. Якщо стояти поруч, він чути більше, ніж хотілося б. Але завдяки тому, що він висить у холі, його шум нікому не заважає. Спочатку трохи скрипіли жалюзі вертикальної подачі повітря. Через кілька тижнів скрип зник, притерлися, мабуть. |
- Антикліщове фільтр
Модификації Electrolux Monaco EACS/I-07HM/N3
Ціни на Electrolux Monaco EACS/I-07HM/N3 |
---|---|---|---|---|
Electrolux Monaco EACS/I-07HM/N3 22 м² | від 9 945 грн. | 5 пропозицій | ||
Electrolux Monaco EACS/I-09HM/N3 25 м² | від 9 288 грн. | 5 пропозицій | ||
Electrolux Monaco EACS/I-12HM/N3 35 м² | від 9 692 грн. | 6 пропозицій | ||
Electrolux Monaco EACS/I-18HM/N3 50 м² | від 15 863 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux Monaco EACS/I-24HM/N3 60 м² | від 23 516 грн. | 5 пропозицій |