Кондиціонер Electrolux EACS/I-24HP/N3 65 м²
Electrolux EACS/I-24HP/N3 65 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:65 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1760/2360 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики EACS/I-24HP/N3
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EACS/I-24HP/N3 65 м²
Кондиціонер Electrolux EACS/I-24HP/N3 | 22 980 грн. |
Спліт-система Electrolux EACS/I-24HP/N3 | 22 985 грн. |
Кондиціонер Electrolux Portafino EACS/I-24HP/N3 | 48 450 грн. |
Додаткові функції і можливості кондиціонера Electrolux EACS/I-24HP/N3:
- Антикліщове фільтр
Модификації Electrolux EACS/I-24HP/N3
Ціни на Electrolux EACS/I-24HP/N3 |
---|---|---|---|---|
Electrolux EACS/I-09HP/N3 26 м² | від 10 716 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux EACS/I-12HP/N3 36 м² | від 12 212 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux EACS/I-18HP/N3 53 м² | від 17 695 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrolux EACS/I-24HP/N3 65 м² | від 22 980 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →