Кондиціонер Electrolux Fusion Super DC EACS/I-07HF/N3 22 м²
Недорогий енергоефективний побутовий кондиціонер середнього класу в форматі інверторної спліт-системи настінного монтажу. Являє собою молодшу модель лінійки Electrolux Fusion Super DC Inverter зразка 2018 року, продукти якої мають стриманий та елегантний зовнішній дизайн внутрішнього блоку, оснащеного прихованим LED-дисплеєм. Зовнішній блок адаптований для роботи на обігрів в кліматичних умовах європейського регіону (ефективність теплового насоса зберігається при температурі зовнішнього повітря до -15 °C).
Кондиціонер Electrolux Fusion Super DC EACS/I-07HF/N3 здатний обслуговувати житлові та адміністративно-побутові приміщення площею до 22 м². Може функціонувати в режимі охолодження, нагрівання, осушення та циркуляції (очищення повітря) з продуктивністю до 550 м³/год. Застосування надійного і економічного інверторного компресора з ефективною системою мікропроцесорного управління і фреону R410А забезпечує вражаючу енергоефективність (клас А). На мінімальній швидкості обертання вентилятора не створює значного шуму (не більше 24 дБ). Для якісної очистки повітря оснащується антибактеріальним фільтром, що містить активні іони срібла (технологія Silver Ion).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux Fusion Super DC EACS/I-07HF/N3 22 м²
Кондиціонер Electrolux EACS/I-07HF/N318Y FUSION SUPER DC INVERTER | 13 000 грн. |
Кондиціонер Electrolux Fusion Super DC EACS/I-07HF/N318Y | 8 124 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS/I-07HF/N318Y | 12 805 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS/I-07HF/N318Y Fusion Super Dc Inverter | 13 004 грн. |
Кондиціонер Electrolux Fusion Super DC EACS/I-07HF/N3 | 12 802 грн. |
Модификації Electrolux Fusion Super DC EACS/I-07HF/N3
Ціни на Electrolux Fusion Super DC EACS/I-07HF/N3 |
---|---|---|---|---|
Electrolux Fusion Super DC EACS/I-07HF/N3 22 м² | від 8 124 грн. | 5 пропозицій | ||
Electrolux Fusion Super DC EACS/I-09HF/N3 25 м² | від 9 906 грн. | 7 пропозицій | ||
Electrolux Fusion Super DC EACS/I-12HF/N3 32 м² | від 11 756 грн. | 7 пропозицій | ||
Electrolux Fusion Super DC EACS/I-18HF/N3 46 м² | від 13 499 грн. | 8 пропозицій | ||
Electrolux Fusion Super DC EACS/I-24HF/N3f 61 м² | від 15 285 грн. | 3 пропозиції |