Кондиціонер Electrolux Fusion Super DC EACS/I-09HF/N3 25 м²
Electrolux Fusion Super DC EACS/I-09HF/N3 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:790/650 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Fusion Super DC EACS/I-09HF/N3
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux Fusion Super DC EACS/I-09HF/N3 25 м²
Усі ціни 7 →Кондиціонер Electrolux EACS/I-09HF/N318Y FUSION SUPER DC INVERTER | 10 860 грн. |
Кондиціонер Electrolux Fusion Super DC EACS/I-09HF/N318Y | 10 856 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS/I-09HF/N318Y | 11 125 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS/I-09HF/N318Y Fusion Super Dc Inverter | 10 862 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS/I-09HF/N318Y Fusion Super DC Inverter | 18 500 грн. |
Кондиціонер Electrolux Fusion Super DC EACS/I-09HF/N3 | 9 906 грн. |
Кондиціонер Electrolux Fusion Super DC EACS/I-09HF/N3 | 11 122 грн. |
Модификації Electrolux Fusion Super DC EACS/I-09HF/N3
Ціни на Electrolux Fusion Super DC EACS/I-09HF/N3 |
---|---|---|---|---|
Electrolux Fusion Super DC EACS/I-07HF/N3 22 м² | від 8 124 грн. | 5 пропозицій | ||
Electrolux Fusion Super DC EACS/I-09HF/N3 25 м² | від 9 906 грн. | 7 пропозицій | ||
Electrolux Fusion Super DC EACS/I-12HF/N3 32 м² | від 11 756 грн. | 7 пропозицій | ||
Electrolux Fusion Super DC EACS/I-18HF/N3 46 м² | від 13 499 грн. | 8 пропозицій | ||
Electrolux Fusion Super DC EACS/I-24HF/N3f 61 м² | від 15 285 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →