Кондиціонер Electrolux Portofino EACS/I-18HP/N8_22Y 50 м²
Фото 6 |
Electrolux Portofino EACS/I-18HP/N8_22Y 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1580/1410 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, чергове опалення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Portofino EACS/I-18HP/N8_22Y
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux Portofino EACS/I-18HP/N8_22Y 50 м²
Усі ціни 9 →Кондиціонер Electrolux Portofino DC Inverter R32 EACS/I-18HP/N822Y EU | 26 940 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS/I-18HP/N822Y EU (Portofino DC Inverter R32) | 37 400 грн. |
Кондиціонер Electrolux Portofino DC Inverter R32 EACS/I-18HP/N822Y EU | 27 096 грн. |
Кондиціонер Electrolux Portofino DC Inverter R32 EACS/I-18HP/N822Y EU | 26 945 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Electrolux EACS/I-18HP/N822Y EU Porto | 27 400 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Electrolux Portofino EACS/I-18HP/N8_22Y
Ціни на Electrolux Portofino EACS/I-18HP/N8_22Y |
---|---|---|---|---|
Electrolux Portofino EACS/I-09HP/N8_22Y 25 м² | від 17 500 грн. | 11 пропозицій | ||
Electrolux Portofino EACS/I-12HP/N8_22Y 35 м² | від 18 900 грн. | 10 пропозицій | ||
Electrolux Portofino EACS/I-18HP/N8_22Y 50 м² | від 26 940 грн. | 9 пропозицій | ||
Electrolux Portofino EACS/I-24HP/N8_22Y 70 м² | від 34 930 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →