Витяжка Elica Getup IX/A/90 нержавіюча сталь (PRF0161680)
Фото 6 |
Elica Getup IX/A/90 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Getup IX/A/90 нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Elica GETUP IX/A/90 | 89 699 грн. |
ELICA GETUP IX/A/90 | 89 699 грн. |
Витяжка Elica GETUP IX/A/90 | 95 735 грн. |
Elica GETUP IX/A/90 | 93 400 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Elica Getup IX/A/90
Ціни на Elica Getup IX/A/90 |
---|---|---|---|---|
Elica Getup Naked/A/90 графіт | від 55 062 грн. | 12 пропозицій | ||
Elica Getup IX/A/90 нержавіюча сталь | від 56 259 грн. | 12 пропозицій | ||
Elica Getup Cast Iron/A/90 сірий | від 54 663 грн. | 11 пропозицій | ||
Elica Getup BL MAT/A/90 чорний | від 79 800 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →