Витяжка Elica Pandora IX/F/90 нержавіюча сталь (PRF0120980)
Фото 4 |
Elica Pandora IX/F/90 нержавіюча сталь нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Pandora IX/F/90 нержавіюча сталь
Усі ціни 14 →Elica PANDORA IX / F / 90 | 61 499 грн. |
ELICA PANDORA IX/F/90 | 61 499 грн. |
Витяжка Elica PANDORA IX/F/90 | 80 360 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Elica Pandora IX/F/90
Ціни на Elica Pandora IX/F/90 |
---|---|---|---|---|
Elica Pandora IX/F/90 нержавіюча сталь | від 43 945 грн. | 20 пропозицій | ||
Elica Pandora BL/F/90 чорний | від 44 744 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →