Сходи ELKOP VHR H 3x12 683 см
ELKOP VHR H 3x12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR H 3x12 683 см
Усі ціни 7 →Драбина ELKOP VHR Hobby 3x12 алюмінієва, 3 секції, 12 ступенів (37492) 374 | 12 375 грн. |
Драбина ELKOP VHR Hobby 3x12 алюмінієва, 3 секції, 12 ступенів (37492) | 12 250 грн. |
Драбина універсальна Elkop VHR Hobby 3x12 37492 | 12 376 грн. |
Драбина ELKOP VHR Hobby 3x12 | 12 375 грн. |
Драбина ELKOP 3-секц. розкл. 3*12сх. 3,21-7,27м VHR H VHR H 3*12 | 11 756 грн. |
Драбина ELKOP 3-секц. розкл. 3*12сх. 3,21-7,27м VHR H | 12 252 грн. |
Лестница універсальна Elkop VHR Hobby 3x12 | 14 975 грн. |
Додаткові функції і можливості драбини ELKOP VHR H 3x12:
- Стабілізатор шириною 98 см
Модификації ELKOP VHR H 3x12
Ціни на ELKOP VHR H 3x12 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR H 3x8 439 см | від 7 728 грн. | 1 пропозиція | ||
ELKOP VHR H 3x10 561 см | від 10 117 грн. | 11 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 3x11 663 см | від 10 787 грн. | 11 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 3x12 683 см | від 11 756 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →