Сходи ELKOP VHR P 2x16 682 см
ELKOP VHR P 2x16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR P 2x16 682 см
Драбина ELKOP VHR Profi 2x16 алюмінієва, 2 секції, 16 ступенів (37496) 374 | 11 989 грн. |
Драбина ELKOP VHR Profi 2x16 алюмінієва, 2 секції, 16 ступенів | 11 980 грн. |
Драбина універсальна Elkop VHR Profi 2x16 37496 | 11 990 грн. |
Драбина Elkop VHR Profi 2x16 | 11 990 грн. |
Драбина ELKOP 2-секц. розкл. 2*16сх. 4,25-7,37м VHR Р VHR Р 2*16 | 11 390 грн. |
Додаткові функції і можливості драбини ELKOP VHR P 2x16:
- Стабілізатор шириною 125 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →