Сходи ELKOP VHR P 2x18 779 см
ELKOP VHR P 2x18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR P 2x18 779 см
Драбина ELKOP VHR Profi 2x18 алюмінієва, 2 секції, 18 ступенів (37497) 374 | 14 244 грн. |
Драбина ELKOP VHR Profi 2x18 алюмінієва, 2 секції, 18 ступенів | 14 240 грн. |
Драбина універсальна Elkop VHR Profi 2x18 37497 | 14 245 грн. |
Драбина ELKOP 2-секц. розкл. 2*18сх. 4,77-8,41м VHR Р VHR Р 2*18 | 13 532 грн. |
Лестница універсальна Elkop VHR Profi 2x18 | 17 236 грн. |
Додаткові функції і можливості драбини ELKOP VHR P 2x18:
- Стабілізатор шириною 125 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →