Всесезонна шина Falken EuroAll Season AS210 215/55 R17 98V
Відео 5Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Falken EuroAll Season AS210 215/55 R17 98V 215/55 R17 98 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken EuroAll Season AS210 215/55 R17 98V
Усі ціни 6 →Всесезонные шины Falken AS210 215/55 R17 98V XL 1001403225 | 5 199 грн. |
Falken Euro All Season AS210 215/55 R17 98V | 5 875 грн. |
Falken EUROALL SEASON AS210 215/55 R17 98V XL | 5 142 грн. |
Falken Euroall Season As210 215/55 R17 98V XL 334429 | 5 195 грн. |
Всесезонні шини Falken AS210 215/55 R17 98V XL | 5 505 грн. |
FALKEN AS210 215/55 R17 98V XL | 5 455 грн. |
Відеоогляди
Модификації Falken EuroAll Season AS210 215/55 R17 98V
Ціни на Falken EuroAll Season AS210 215/55 R17 98V |
---|---|---|---|---|
Falken EuroAll Season AS210 215/55 R17 98V | від 5 142 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →