Літня шина Falken Ziex ZE-310 205/60 R16 96V
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Falken Ziex ZE-310 205/60 R16 96V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Ziex ZE-310 205/60 R16 96V
Falken Ziex ZE-310EC 205/60 R16 96V | 5 019 грн. |
Falken ZIEX ZE310 EC 205/60 R16 96V XL | 4 320 грн. |
Falken Ziex Ze310 Ecorun 205/60 R16 96V XL 330559 | 4 424 грн. |
Falken Ziex Ze310 Ecorun 205/60 R16 96V XL | 4 798 грн. |
Відеоогляди
Модификації Falken Ziex ZE-310 205/60 R16 96V
Ціни на Falken Ziex ZE-310 205/60 R16 96V |
---|---|---|---|---|
Falken Ziex ZE-310 205/60 R16 92H | від 3 190 грн. | 12 пропозицій | ||
Falken Ziex ZE-310 205/60 R16 96V | від 4 320 грн. | 4 пропозиції | ||
Falken Ziex ZE-310 205/60 R16 96W | від 4 544 грн. | 5 пропозицій | ||
Falken Ziex ZE-310 205/60 R16 96W Run Flat | від 5 004 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →