Вудилище Salmo Kraft Microjig KR2100-202
Salmo Kraft Microjig KR2100-202 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Kraft Microjig KR2100-202
Усі ціни 7 →Вудлище спінінгове Salmo Kraft Microjig 2.02 м 0.6-6 г (KR2100-202) | 1 646 грн. |
Вудилище Salmo Kraft MicroJig 2.02m 0.6-6g (KR2100-202) | 1 646 грн. |
Спінінг Salmo Kraft MICROJIG 0,6-6/2,02 (KR2100-202) | 2 195 грн. |
Вудилище спінінгове Salmo Kraft MICROJIG 0,6-6/2,02(6'8") (20520) | 1 646 грн. |
Спінінг Salmo Kraft Microjig 2.02 м 0.6-6 г (KR2100-202) | 1 646 грн. |
Вудилище Salmo Kraft Microjig 2.02m (KR2100-202) | 2 195 грн. |
Вудлище Salmo Kraft MicroJig 0.6-6g / 2.02 m (KR2100-202) | 1 646 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →