Літня шина Firestone Roadhawk 235/60 R18 103V
Відео 8Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Firestone Roadhawk 235/60 R18 103V 235/60 R18 103 V 235/60 R18 107 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Roadhawk 235/60 R18 103V
Шини Firestone Roadhawk 235/60 R18 103V | 6 325 грн. |
Firestone RoadHawk Suv 235/60 R18 103V 13850 | 5 763 грн. |
Firestone RoadHawk Suv 235/60 R18 103V | 6 163 грн. |
Відеоогляди
Модификації Firestone Roadhawk 235/60 R18 103V
Ціни на Firestone Roadhawk 235/60 R18 103V |
---|---|---|---|---|
Firestone Roadhawk 235/60 R18 103V | від 5 763 грн. | 3 пропозиції | ||
Firestone Roadhawk 235/60 R18 107V | від 4 612 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →