Скрепер Fiskars 143021
Відео 1Фото 11 |
Fiskars 143021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 143021
Усі ціни 9 →Скрепер-волокуша для прибирання снігу Fiskars SnowXpert 143021 | 3 299 грн. |
Лопата-скрепер снегоуборочная Fiskars SnowXpert (1003470) | 3 299 грн. |
Скрепер Fiskars для снігу SnowXpert (1003470) | 3 299 грн. |
Скрепер-волокуша для уборки снега Fiskars 143021 (1003470) | 2 999 грн. |
Скрепер-волокуша для прибирання снігу Fiskars (143021) | 3 299 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →