Кухонний ніж Fissman Tanto 2587
Фото 6 |
Fissman Tanto 2587 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Tanto 2587
Нож овощной Fissman Tanto 9 см 2587 | 274 грн. |
Ніж овочевий Fissman Tanto з лезом із нержавіючої сталі 9см (2587) | 339 грн. |
Кухонний ніж універсальний Fissman Tanto з лезом з нержавіючої сталі 9 см | 305 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →