Кухонний ніж Fissman Zonda 1822
Fissman Zonda 1822 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Zonda 1822
Резак для теста Fissman Zonda 15 см 1822 | 214 грн. |
Різак для тесту Fissman Zonda з двома лезами (1822) | 218 грн. |
Різак для тесту з двома лезами Fissman Zonda з нержавіючої сталі 7х2х17см( | 264 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Fissman Zonda 1822:
- Загальна довжина — 17 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →