Кухонний ніж Fissman Zonda 1799
Fissman Zonda 1799 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Zonda 1799
Скребок для чистки рыбьей чешуи Fissman ZONDA 19 см 1799 | 203 грн. |
Скребок для чищення риб'ячої луски Fissman Zonda з нержавіючої сталі 22х7х | 252 грн. |
Скребок для чищення риб'ячої луски Fissman ZONDA 19 см 1799 | 200 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Fissman Zonda 1799:
- Вага — 105.6 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →