Кухонний ніж Fissman Elegance 2467
Відео 1Фото 4 |
Fissman Elegance 2467 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Elegance 2467
Усі ціни 17 →Fissman Elegance 15 см (2467) | 992 грн. |
Fissman Elegance 15 см (2467) | 992 грн. |
Нож поварской Fissman ELEGANCE 15 см 2467 | 997 грн. |
Ніж кухарський Fissman Elegance 15см (2467) | 1 013 грн. |
Ніж кухарський Fissman 15 см 2467 | 991 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Fissman Elegance 2467:
- Вага — 225 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →