Кухонний ніж Fissman Elegance 2469
Fissman Elegance 2469 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Elegance 2469
Усі ціни 11 →Ніж філейний Fissman Elegance 20 см (2469) | 639 грн. |
Нож филейный Fissman Elegance 20 см (2469) | 639 грн. |
Нож филейный Fissman ELEGANCE 20 см 2469 | 642 грн. |
Ніж філейний Fissman 20 см 2469 | 639 грн. |
Кухонный нож Fissman Elegance 2469 | 626 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Fissman Elegance 2469:
- Вага — 213 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →