Кухонний ніж Fissman Elegance 2473
Фото 6 |
Fissman Elegance 2473 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Elegance 2473
Усі ціни 12 →Ніж Fissman Elegance універсальний 13 см (2473) | 606 грн. |
Нож Fissman Elegance универсальный 13 см (2473) | 606 грн. |
Нож универсальный Fissman ELEGANCE 13 см 2473 | 609 грн. |
Кухонний ніж Fissman Elegance універсальний 130 мм (2473) | 651 грн. |
Універсальний ніж Fissman ELEGANCE 13 см (2473) | 650 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Fissman Elegance 2473:
- Вага — 119 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →