Кухонний ніж Fissman 1516
Відео 1Фото 6 |
Fissman 1516 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman 1516
Усі ціни 6 →Скребок для чищення риби Fissman з контейнером і ножем для патрання (1516) | 117 грн. |
Ніж для чищення риби (рибочистка) з контейнером та ножем для потрошіння Fi | 117 грн. |
Скребок для чистки рыбьей чешуи Fissman из пластика 20х5.5см Сиреневый (GT | 117 грн. |
Ніж для чищення риби (рибочистка) Fissman з контейнером та ножем для потро | 150 грн. |
Ніж кухонний Fissman Excellent Cooking для чищення риби з контейнером і но | 179 грн. |
Ніж для чищення риби Fissman GT-1516-FS 20 см фіолетовий | 179 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →