Корпус Fractal Design NODE 202 без БЖ (FD-CA-NODE-202-BK)
Відео 26Фото 8 |
Купити Fractal Design NODE 202 без БЖ
Усі ціни 34 →Fractal Design Node 202 без БЖ (FD-CA-NODE-202-BK) Black FD-CA-NODE-202-BK | 2 799 грн. |
Корпус Fractal Design FD-CA-NODE-202-BK | 5 510 грн. |
Корпус Fractal Design Node 202 Black (FD-CA-NODE-202-BK) | 5 766 грн. |
Корпус Fractal Design Node 202 Black (FD-CA-NODE-202-BK) FD-CA-NODE-202-BK | 5 509 грн. |
Витончений стиль
Fractal Design Node 202 – фактично безальтернативний тонкий комп'ютерний корпус, в який крім материнської плати Mini-ITX поміщається ще й відеокарта, причому не низькопрофільна, а повнорозмірна трехвентиляторная. Щось схоже є лише в асортименті компанії SilverStone, але її продукція у вітчизняному роздробі зустрічається рідко.
Тільки для маленьких
Продається Node 202 як сам по собі, так і в комплекті з блоком живлення зменшеного формату Integra SFX 450W. Слотів для 3,5-дюймових жорстких дисків корпусу немає взагалі, але є пара 2,5-дюймових, що дозволяє встановити крім SSD ноутбучний HDD.
Спекотно буде
Два 12-см вентилятору на вдув можна встановити поряд з відеокартою (принаймні один зайвим не буде), а ось готових посадкових місць для видувних пропелерів немає. На торці корпусу поміститься хіба що зовсім крихітна 6-см крильчатка, причому кріпити її доведеться кустарно – стяжками. Висота ж процесорного кулера не повинна перевищувати 5,6 см, тобто крім боксового кулера Intel з популярних моделей підійде хіба що Noctua NH-L9i.
Steam Machine
Розміри Fractal Design Node 202 приблизно порівнянні з оригінальною версією ігрової консолі Xbox One. І саме для складання «прителевизорного» ПК на заміну ігрової консолі, так званий Steam Machine, призначений насамперед цей корпус.
Модификації Fractal Design NODE 202
Ціни на Fractal Design NODE 202 |
---|---|---|---|---|
Fractal Design NODE 202 без БЖ | від 2 799 грн. | 34 пропозиції | ||
Fractal Design NODE 202 БЖ 450 Вт | від 3 599 грн. | 28 пропозицій |