Корпус Fractal Design Define 7 Nano Black Solid чорний (FD-C-DEF7N-01)
Фото 20 |
Fractal Design Define 7 Nano Black Solid чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:mini-ITX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":1 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Fractal Design Define 7 Nano Black Solid чорний
Усі ціни 33 →Fractal Design Define 7 Nano Solid без БЖ (FD-C-DEF7N-01) Black FD-C-DEF7N | 6 409 грн. |
Корпус Fractal Design Define 7 Nano Black Solid (FD-C-DEF7N-01) | 6 410 грн. |
Корпус Fractal Design Define 7 Nano - Black Solid (FD-C-DEF7N-01) | 6 642 грн. |
Корпус ATX без БП Define 7 Nano Черный Define 7 Nano - Black Solid FD-C-DE | 6 409 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →