Корпус Fractal Design Pop XL Silent Black TG Clear чорний (FD-C-POS1X-02)
Фото 12 |
Fractal Design Pop XL Silent Black TG Clear чорний
Форм-фактор корпусу:Full Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":3 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Fractal Design Pop XL Silent Black TG Clear чорний
Усі ціни 33 →Fractal Design Pop XL Silent Tempered Glass без БЖ (FD-C-POS1X-02) Black F | 6 449 грн. |
Корпус Fractal Design Pop Xl Silent Black Tg Clear Tint (FD-C-POS1X-02) | 6 449 грн. |
Корпус Fractal Design Pop XL Silent TG б/БП Black (FD-C-POS1X-02) FD-C-POS | 6 449 грн. |
Fractal Design Pop XL Silent Black TG FD-C-POS1X-02 | 6 429 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →