Змішувач Franke Eos Neo Pull Out 115.0590.045
Відео 1Фото 8 |
Franke Eos Neo Pull Out 115.0590.045 |
|
Автоматичне перемикання з режиму
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Eos Neo Pull Out 115.0590.045
Усі ціни 24 →Кухонный смеситель Franke Eos Neo Pull Down с вытяжным изливом и функцией | 14 490 грн. |
Franke Eos Neo 115.0681.244 gold | 14 835 грн. |
Смеситель для кухни Franke Eos Neo 115.0681.244 | 13 268 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Franke Eos Neo Pull Down 115.0590.045 | 10 898 грн. |
Franke Eos Neo Pull-Out Stal Szlachetna 1150590045 | 10 400 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →