Витяжка Franke FSTPRO 1208 нержавіюча сталь (305.0522.799)
Franke FSTPRO 1208 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FSTPRO 1208 нержавіюча сталь
Усі ціни 10 →Franke FSTPRO 1208 X 305.0522.799 | 16 641 грн. |
Кухонная вытяжка Franke FSTPRO 1208 X | 14 352 грн. |
Витяжка Franke Style Pro Fstpro 1208 X | 39 360 грн. |
Franke Style Pro Fstpro 1208 X | 38 400 грн. |
Кухонная вытяжка Franke Style Pro FSTPRO 1208 X (305.0522.799) нерж. сталь | 16 254 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →