Витяжка Franke TALE 905 I BK MATT
Franke TALE 905 I BK MATT |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke TALE 905 I BK MATT
Franke TALE 905 I BK MATT 325.0657.511 чёрный матовый | 38 657 грн. |
Кухонная вытяжка Franke TALE 905 I BK MATT | 33 327 грн. |
Островная кухонная вытяжка Franke TALE 905 W BK MATT (325.0657.511) Чёрный | 37 758 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →