Витяжка Franke FMA 905 WH білий
Franke FMA 905 WH білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FMA 905 WH білий
Усі ціни 14 →Franke Maris FMA 905 WH XS Biały | 29 880 грн. |
Вытяжка наклонная Franke Maris FMA 905 WH/XS | 29 883 грн. |
Franke Maris FMA 905 WH XS Biały | 30 627 грн. |
Franke Maris FMA 905 WH XS Biały | 31 374 грн. |
Витяжка Franke Maris FMA 905 WH XS Biały | 30 627 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Franke FMA 905 WH
Ціни на Franke FMA 905 WH |
---|---|---|---|---|
Franke FMA 905 WH білий | від 26 120 грн. | 14 пропозицій | ||
Franke FMA 905 BK чорний | від 23 477 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →