Витяжка Franke TALE 615 W XS нержавіюча сталь
Franke TALE 615 W XS нержавіюча сталь 2022 рікTale |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke TALE 615 W XS нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Franke TALE 615 W XS 325.0597.293 | 17 372 грн. |
Кухонная вытяжка Franke TALE 615 W XS | 14 978 грн. |
Витяжка Т-подібна Franke TALE 615 W XS (325.0597.293) | 16 107 грн. |
Кухонная вытяжка Franke TALE 615 W XS (325.0597.293) Нержавеющая сталь пол | 16 968 грн. |
Franke TALE 615 W XS | 22 755 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →