Витяжка Franke Style Drip Free FST DRIP-FREE 120 X нержавіюча сталь (305.0662.834)
Franke Style Drip Free FST DRIP-FREE 120 X нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Style Drip Free FST DRIP-FREE 120 X нержавіюча сталь
Усі ціни 12 →FRANKE FST DRIP FREE 120 X | 22 919 грн. |
Повновбудована кухонна витяжка Franke Style Drip Free FST DRIP-FREE 120 X, | 24 768 грн. |
Franke FST DRIP FREE 120 X 305.0662.834 | 27 520 грн. |
Вытяжка Franke Fst Drip Free 120 X 305.0662.834 | 27 521 грн. |
Franke Style Drip Free FST DRIP-FREE 120 X (305.0662.834) | 27 520 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →