Витяжка Franke FSTP NG 605 X нержавіюча сталь (110.0473.545)
Franke FSTP NG 605 X нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FSTP NG 605 X нержавіюча сталь
Franke FSTP NG 605 X (110.0473.545) | 15 050 грн. |
Вытяжка Franke FSTP NG 605 X | 13 999 грн. |
Кухонная вытяжка Franke Style Lux FSTP NG 605 X (110.0473.545) нерж. сталь | 14 700 грн. |
Витяжка FRANKE Style Plus FSTP NG 605/905/1205 X | 14 222 грн. |
Витяжка FRANKE Style Plus FSTP NG 605/905/1205 X | 14 192 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →