Витяжка Franke Mythos T-Shelf FMY BK MATT F180 чорний (325.0678.073)
Відео 2Фото 4 |
Franke Mythos T-Shelf FMY BK MATT F180 чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Mythos T-Shelf FMY BK MATT F180 чорний
Усі ціни 8 →Franke FMY BK MATT F180 325.0678.073 | 116 057 грн. |
Витяжка Franke Mythos T-Shelf FMY BK MATT F180 | 160 720 грн. |
Franke Mythos T-Shelf FMY BK MATT F180 | 156 800 грн. |
Franke Mythos T-Shelf FMY BK MATT F180 | 160 720 грн. |
Витяжка FRANKE Mythos FMY BK MATT F180 (325.0678.073) | 109 674 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →