Витяжка Franke FPJ 915 V WH A білий
Franke FPJ 915 V WH A білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FPJ 915 V WH A білий
Витяжка похила Franke FPJ 915 V WH A (110.0361.907) 110.0361.907 | 13 478 грн. |
Franke FPJ 915 V WH A | 15 621 грн. |
Franke FPJ 915 V WH A | 16 002 грн. |
Витяжка похила Franke FPJ 915 V WH A (110.0361.907) | 13 468 грн. |
Вытяжка наклонная Franke FPJ 915 V WH A (110.0361.907) | 13 474 грн. |
Модификації Franke FPJ 915 V WH A
Ціни на Franke FPJ 915 V WH A |
---|---|---|---|---|
Franke FPJ 915 V WH A білий | від 13 468 грн. | 5 пропозицій | ||
Franke FPJ 915 V BK A чорний | від 13 728 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →