Витяжка Franke FMA 605 BK чорний
Franke FMA 605 BK чорний 2021 рікMaris білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FMA 605 BK чорний
Усі ціни 11 →Витяжка Franke Maris FMA 605 BK Czarny | 25 174 грн. |
Franke Maris FMA 605 BK Czarny | 24 560 грн. |
Вытяжка наклонная Franke Maris FMA 605 BK/XS | 24 563 грн. |
Franke Maris FMA 605 BK Czarny | 25 174 грн. |
Franke Maris FMA 605 BK Czarny | 25 788 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Franke FMA 605 BK
Ціни на Franke FMA 605 BK |
---|---|---|---|---|
Franke FMA 605 WH білий | від 24 040 грн. | 15 пропозицій | ||
Franke FMA 605 BK чорний | від 24 557 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →