Витяжка Franke Smart Suspended FSMS F42 SS/BK MATT нержавіюча сталь
Фото 4 |
Franke Smart Suspended FSMS F42 SS/BK MATT нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Smart Suspended FSMS F42 SS/BK MATT нержавіюча сталь
Усі ціни 17 →FRANKE FSMS F42 SS/BK MATT | 24 559 грн. |
Витяжка Franke FSMS F42 SS/BK MATT, нерж. cталь/чорний матовий (345.0654.8 | 20 860 грн. |
Franke FSMS F42 SS/BK MATT 345.0654.870 | 23 177 грн. |
Вытяжка Franke Fsms F42 SS/BK Matt 345.0654.870 | 23 177 грн. |
Franke Smart Suspended FSMS F42 SS/BK MATT (345.0654.870) | 23 177 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Franke Smart Suspended FSMS F42 SS/BK MATT
Ціни на Franke Smart Suspended FSMS F42 SS/BK MATT |
---|---|---|---|---|
Franke Smart Suspended FSMS F42 WH MATT білий | від 15 190 грн. | 14 пропозицій | ||
Franke Smart Suspended FSMS F42 SS/BK MATT нержавіюча сталь | від 19 490 грн. | 17 пропозицій | ||
Franke Smart Suspended FSMS F42 BK MATT чорний | від 19 490 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →